Özel Şoförlü Araç Kiralama

     ♦   ÖZEL ŞOFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA / SPECIAL CAR RENTAL WITH DRIVER

  • Ankara Vip Transfer & Taşımacılık ve Araç Kiralama olarak, özel konuklarınızı sizi memnun edecek şekilde ağırlamanız adına, çok özel ve profesyonel şoförlü bir ulaşım hizmeti gerçekleştiriyor. Profesyonel, eğitimli, disiplinli ve güler yüzlü tam zamanlı şoför tahsisiyle hizmetinize sunduğumuz lüks makam araçları ile sizi temsil ederek konuklarınıza gereken ilgiyi gösteriyoruz ve arzu ettikleri adreslere güvenli ve hızlı şekilde ulaşmaları için profesyonel hizmet sunuyoruz.
  • Yeterli düzeyde ingilizce donanımına sahip özel giyimli ve tecrübeli şoförlerimiz, konuklarınızı yoğun trafik ortamından uzak, rahat yolculuk edebilecekleri güzergâhlar kullanarak istediğiniz noktaları ulaştırır. böylelikle detaylarla uğraşmak zorunda kalmadan asıl işinize daha fazla ilgi gösterebilir ve odaklanabilirsiniz.
  • Kamu kurulum ve kuruluşlarından, özel sektörlere kadar sunmuş olduğumuz geniş çaplı profesyonel hizmet ağı, makam aracı tahsisi hizmetlerinin her türlü şartları taraflarca belirlenmektedir. Araçlar ve özelliklerini foto galeri sayfamızdan öğrenebilirsiniz.