Şehir içi- Şehirler arası Şoförlü Vip Araç Kiralama

♦         ŞEHİR İÇİ – ŞEHİRLER ARASI  ŞOFÖRLÜ  VİP  ARAÇ KİRALAMA /  LOCAL AND LONG DISTANCE VIP CAR RENTAL 

  • Ankara Vip Transfer & Taşımacılık ve Araç Kiralama olarak ,şehir içi şoförlü ulaşım hizmeti, istediğiniz araçlarımızın süresi ve markaları sizlerin talepleri doğrultusunda değişiklik göstermektedir. yoğun geçeceğini düşündüğünüz bir gününüz ya da haftanız için talepte bulunabilir, sürekli kullanımı düşünüp aylık ya da yıllık olarak şoförlü araç kiralayabilirsiniz.
  • Şoförlü araç kiralamada sizin sadece işinize konsantre olmanızı sağlar; yoğun trafik, park sorunlarını size yaşatmadan konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşımınızı sağlarız.
  • Şehirlerarası şoförlü ulaşım hizmetinde havayolu ile seyahat etmeyi tercih etmeyen, uzun yolda araç kullanmak istemeyen değerli konuklarımız için bir hizmet. şehir dışında katılmanız gereken toplantınız, tatil için yapacağınız yolculuklarda sizleri veya sizler için değerli kişileri yine araç tercihini size bırakarak güvenli bir şekilde istediğiniz süre boyunca şoförlü araçlarımızla ulaşımınızı sağlıyoruz.

Standart olarak araçlarımız Renault Fluence, Ford Mondeo, Vw Passat marka araçlardan; BMW, Mercedes marka araçlara kadar geniş bir filoyla sizlere hizmet vermekteyiz. bunun dışında kişi sınırlaması olmadan isterseniz Vip Minibüslerimizle (Mercedes Vito, Mercedes Sprinter, Volkswagen Crafter – Caravella) 1 – 17 kişiye kadar, Midibuslarımızla ( Isuzu Turkuaz, Otokar Sultan ) 18 – 31 kişiye kadar ya da dilerseniz otobüslerimizle de (Mercedes 0403, Mercedes Travego) 31-50 kişiye kadar şoförlü araç kiralama hizmeti sunabiliyoruz.